JAK SPEŁNIĆ MARZENIE O POSIADANIU WŁASNEGO JACHTU?

 

Wejście w status posiadacza jachtu i szybki zwrot tego typu inwestycji jeszcze nigdy nie były tak łatwe jak obecnie — w momencie określanym przez specjalistów w branży jako czas, w którym żeglarstwo staje się najdynamiczniejszą formą wypoczynku i jednocześnie jedną z najsolidniejszych gałęzi branży turystycznej.

 

Program przygotowany przez specjalistów YACHT INVESTMENT w ATSEA Sp. z o.o. umożliwia bezpieczną inwestycję w branżę jachtingu i związany z nią rynek usług turystycznych, a polega na zakupie jachtu i przekazaniu go do obrotu komercyjnego umożliwiającego czerpanie zysku z jego wynajmu.

Program pomaga armatorom jachtów żaglowych i motorowych w realizacji założonych celów — marzenia stają się faktem!

Program ATSEA YACHTS & CHARTER wyróżnia wśród innych ofert zawsze dostosowana do pragnień i potrzeb klienta elastyczność w sposobie zarządzania zakupioną jednostką.

 
DLACZEGO TO SIĘ OPŁACA?

 

Oto co gwarantuje zyskowność osobom zdecydowanym na zakup i czarterowanie jachtu w programie YACHT INVESTMENT:

 

    – dynamicznie rozwijająca się infrastruktura marin w basenie Adriatyku (rosnąca liczba turystów eksplorujących wybrzeże Chorwacji) i Morza Śródziemnego (rzesza osób chcących zamienić odpoczynek stacjonarny na swobodniejszy i bardziej malowniczy, od strony morza)

 

    – przewidywalna w skali roku 15–20-procentowa stopa zwrotu inwestycji (rynek jest stabilny dzięki ustawowej konieczności dokonywania płatności z góry, co pozwala w zaplanowany sposób gromadzić środki na pokrycie na przykład rat leasingowych)

 

    – czynniki, które do minimum niwelują ryzyko zmiany decyzji lub rezygnacji klientów w tak zwanej „ostatniej chwili”: mobilność jednostki pozwalająca na swobodną zmianę portu, akwenu i każdorazowe dostosowanie miejsca pobytu do warunków cenowych, pogodowych lub turystycznych. Usługa jest ponadto opłacona w całości i z dużym wyprzedzeniem.

 
JAKIE DODATKOWE KORZYŚCI DAJE OBSŁUGA TWOJEGO JACHTU PRZEZ PROGRAM YACHT INVESTMENT?

 

Inwestują Państwo z firmą polecaną jako najsolidniejsza na rynku, której domeną jest jakość, a nie ilość.

Nasza flota składa się z jednostek, które są komercyjnie wyposażone i przygotowane do rejsów czarterowych.

 

Profesjonalne podejście wykwalifikowanej kadry pracowników do obsługi gwarantuje utrzymanie wartości jednostek przez lata ich użytkowania, a solidni partnerzy — jej odpowiednie ubezpieczenie na przykład na wypadek sytuacji, w której jacht ulega awarii/wypadkowi i nie ma możliwości kontynuować zakontraktowanych rejsów/czarterów. W zakresie Charter Management przygotujemy jacht do żeglugi pod kątem wymogów prawnych i praktycznych.

 

Służymy pomocą w zakresie roszczeń gwarancyjnych oraz we wszelkich innych indywidualnych sprawach związanych z eksploatacją jachtu, jego zimowaniem, a także specjalistycznym wyposażeniem, które umożliwia zwiększenie zysków dzięki ofercie poszerzonej na przykład o nurkowanie lub kitesurfing.

 

Nasz marketing jest prężny — dzięki temu stale pozyskujemy najbardziej profesjonalnych partnerów obsługujących procedurę eksploatacji jachtu — od rezerwacji, wyboru miejsca, wydania/przyjęcia jachtu, podpisania umowy, realizacji płatności — po spełnianie wszelkich możliwych indywidualnych życzeń naszych klientów.

 

Szczegóły zawsze ustalamy indywidualnie, zapraszając do kontaktu i rozmów. Właściciel jachtu ma prawo do zniżek na rezerwację własnego jachtu lub innego w naszej flocie i  prowizji od sprzedaży każdego innego jachtu z floty ATSEA.

 

Po więcej  informacji oraz szczegółowe dane finansowe, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

DUFOUR 375

Dufour_375_150_78

Dufour_logo

DUFOUR 375 Grand Large Jacht roku 2013 - wersja demonstracyjna. Trzy podwójne kabiny oraz dwa miejsca do spania w mesie!!!

Marina Gdynia, Morze Bałtyckie.

 

WIĘCEJ

IMPRESSION 40

IMPRESSION 40_150_78

IMPRESSION logo 150

Jacht IMPRESSION 40,  nowość ze stoczni ELAN. Dwie łazienki trzy kajuty. R0cznik 2015!!!

 

Marina Gdynia, Zatoka Gdańska.

 

WIĘCEJ

IMPRESSION 50

IMPRESSION logo 150

IMPRESSION 50, nowość ze stoczni ELAN. Pięć kajut , dwie łazienki , kajuta skipperska. R0cznik 2016!!!

 

Marina Gdynia.

 

WIĘCEJ