Jako jedni z pierwszych mamy przyjemność zaproponować Państwu najnowszy produkt słoweńskiej stoczni ELAN YACHTS — IMPRESSION 50 (następcę doskonale znanej i cenionej jednostki ELAN 494). Nowy model jest imponująco szybki, a wszystko na pokładzie bardzo dobrze przemyślane tak, aby zapewnić przyjemne doświadczenia zarówno pod żaglami, jak i w czasie postoju w marinie. Przestronny kokpit z dużymi chronionymi siedzeniami zapewniają załodze i gościom doskonały komfort. Dwa koła sterowe oraz układ wszystkich urządzeń w zasięgu ręki tworzą idealne miejsce dla pracy sternika.

Dane techniczne:
Długość całkowita 15,20 m
Długość kadłuba 14,85 m
Długość linii wodnej (KLW) 13.76 m
Szerokość 4,68 m
Zanurzenie 2,23 m
Wyporność 14500 kg
Masa balastu: 4500 kg
Powierzchnia ożaglowania 115 m2
Wysokość masztu 22,90
Moc silnika 75 KM
Zbiornik paliwa (diesel) 295 L
Zbiornik wody 800 L
Ilość kabin 5
Ilość koi 10+2
Rok produkcji 2016

Na pokładzie IMPRESSION 50 znajduje się pięć dwuosobowych kajut, a w każdej obszerne koje, szafki, moskitiery oraz rolety na luki. Wyposażenie to sprawia, że rejs jachtem jest bardzo komfortowy i wygodny. Dodatkowo na jachcie znajdują się dwie kabiny sanitarne z WC morskim (elektryczne), umywalką, prysznicem z ciepłą wodą. Dużą zaletą jachtu jest to, że mesa śmiało może być wykorzystywana jako sypialnia dla trzech osób, podczas gdy w ciągu dnia sprawdza się jako jadalnia i miejsce do wypoczynku. Jacht jest wyposażony w dobrej klasy sprzęt audio. Wewnątrz zainstalowano również system ogrzewania — niezwykle przydatny, gdy w chłodniejszym okresie temperatura w nocy wyraźnie spada. Z systemu można korzystać w każdym momencie, niezależnie od pory ani panujących warunków pogodowych.

Doskonale wyposażony jest także kambuz łodzi — ma dwupalnikową kuchenkę gazową, piekarnik, do użytku pozostaje również zlew z bieżącą zimną i ciepłą wodą. Oprócz tego w kambuzie znajduje się lodówka, dzięki której można w razie potrzeb samodzielnie przygotowywać posiłki. Do Państwa dyspozycji jest także zestaw naczyń dla 12 osób oraz garnki wraz z patelnią.

Czarterując łódź, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, ponieważ nasze jachty są regularnie poddawane przeglądom technicznym. Oprócz tego łódź jest wyposażona w środki ratunkowe (kamizelki, pirotechnika), tratwę ratunkową oraz wiele urządzeń dodatkowych. Dbamy o to, aby nasze jachty zawsze posiadały wszystkie niezbędne, ale również i te dodatkowe, certyfikaty.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz zapoznania się ze szczegółową listą wyposażenia jachtu IMPRESSION 50.

DUFOUR 375

Dufour_375_150_78

Dufour_logo

DUFOUR 375 Grand Large Jacht roku 2013 - wersja demonstracyjna. Trzy podwójne kabiny oraz dwa miejsca do spania w mesie!!!

Marina Gdynia, Morze Bałtyckie.

 

WIĘCEJ

IMPRESSION 40

IMPRESSION 40_150_78

IMPRESSION logo 150

Jacht IMPRESSION 40,  nowość ze stoczni ELAN. Dwie łazienki trzy kajuty. R0cznik 2015!!!

 

Marina Gdynia, Zatoka Gdańska.

 

WIĘCEJ