Atsea I to pełnomorski jacht o wyjątkowym charakterze, który oferujemy Państwu w wersji Avantgarde. Jest to luksusowa wersja łodzi Bavaria Cruiser 32, którą bardzo chętnie czarterują żeglarze wyruszający na rejsy morskie po Bałtyku, a nawet rejsy zagraniczne na Morzu Śródziemnym. Największą zaletą tego jachtu jest idealna sterowność, dzięki czemu bez problemu można wykonać wszystkie manewry w portach lub na otwartym akwenie. Oprócz tego łódź wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami nautycznymi, o co zadbała pracownia projektowa Farr Yacht Design, wykorzystując do budowy materiały najwyższej jakości oraz tri-radialne ożaglowanie. Dzięki niemu łódź potrafi osiągać świetne wyniki na wodzie.

Dane techniczne s/y ATSEA I: Bavaria_32_261x400
Długość całkowita 9,99 m
Długość linii wodnej (KLW) 8,85 m
Szerokość 3,42 m
Zanurzenie 1,95 m
Wyporność 5200 kg
Masa balastu 1300 kg
Powierzchnia ożaglowania 51 m2
Wysokość masztu 14,80
Moc silnika 18 KM
Zbiornik paliwa (diesel) 150 L
Zbiornik wody  150 L
Wysokość pod pokładem 1,84 m
Ilość kabin 2
Ilość koi 6
Rok produkcji 2013

Bavaria_32_rzut_295x166

Łódź Atsea I ma dwie dwuosobowe kajuty. Jest wyposażona w obszerne koje, szafki, moskitiery oraz rolety na luki. To wszystko sprawia, że rejs staje się komfortowy i wygodny. Dodatkowo na łodzi znajduje się duża kabina sanitarna z WC morskim, umywalka, a nawet prysznic z ciepłą wodą. Dużą zaletą jachtu jest to, że mesa może zostać śmiało wykorzystana jako sypialnia dla dwóch osób, podczas gdy w ciągu dnia sprawdzi się jako jadalnia i miejsce do wypoczynku. Jacht jest wyposażony w dobrej klasy sprzęt audio, 15-calowy odbiornik telewizyjny oraz sprzęt do odtwarzania filmów. Wewnątrz zainstalowano również system ogrzewania — niezwykle przydatny, gdy w chłodniejszym okresie temperatura w nocy wyraźnie spada. Z systemu można korzystać w każdym momencie, niezależnie od pory ani panujących warunków pogodowych.

Doskonale wyposażony jest także kambuz łodzi — ma dwupalnikową kuchenkę gazowBavaria_32_w1_295x186ą, piekarnik, do użytku pozostaje również zlew z bieżącą zimną i ciepłą wodą. Oprócz tego w kambuzie znajduje się lodówka, dzięki której można w razie potrzeby samodzielnie przygotowywać posiłki. Do dyspozycji jest także zestaw naczyń dla 8 osób oraz garnki wraz z patelnią.

Czarterując łódź, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, ponieważ nasze jachty są regularnie poddawane przeglądom technicznym. Oprócz tego jednostka jest wyposażona w turbinę wiatrową oraz środki ratunkowe, pneumatyczną tratwę ratunkową oraz wiele urządzeń dodatkowych. Dbamy o to, aby nasze jachty zawsze posiadały wszystkie niezbędne, ale również i te dodatkowe, certyfikaty.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz zapoznania się ze szczegółową listą wyposażenia jachtu BAVARIA 32.

DUFOUR 375

Dufour_375_150_78

Dufour_logo

DUFOUR 375 Grand Large Jacht roku 2013 - wersja demonstracyjna. Trzy podwójne kabiny oraz dwa miejsca do spania w mesie!!!

Marina Gdynia, Morze Bałtyckie.

 

WIĘCEJ

IMPRESSION 40

IMPRESSION 40_150_78

IMPRESSION logo 150

Jacht IMPRESSION 40,  nowość ze stoczni ELAN. Dwie łazienki trzy kajuty. R0cznik 2015!!!

 

Marina Gdynia, Zatoka Gdańska.

 

WIĘCEJ

IMPRESSION 50

IMPRESSION logo 150

IMPRESSION 50, nowość ze stoczni ELAN. Pięć kajut , dwie łazienki , kajuta skipperska. R0cznik 2016!!!

 

Marina Gdynia.

 

WIĘCEJ

POGODA INFORMACJE