Jako jedni z pierwszych mamy przyjemność zaproponować Państwu najnowszy produkt słoweńskiej stoczni ELAN YACHTS — IMPRESSION 40 (następcę doskonale znanej i cenionej jednostki ELAN 394). Nowy model jest imponująco szybki, a wszystko na pokładzie bardzo dobrze przemyślane tak, aby zapewnić przyjemne doświadczenia zarówno pod żaglami, jak i w czasie postoju w marinie. Przestronny kokpit z dużymi chronionymi siedzeniami zapewniają załodze i gościom doskonały komfort. Dwa koła sterowe oraz układ wszystkich urządzeń w zasięgu ręki tworzą idealne miejsce dla pracy sternika. JACHT ZAREJESTROWANY NA 9 OSÓB!!!

 

Dane techniczne:
Długość całkowita 11,90 m
Długość linii wodnej (KLW) 10.00 m
Szerokość 3,91 m
Zanurzenie 1,80 m
Wyporność 8000 kg
Masa balastu: 2545 kg
Powierzchnia ożaglowania 70 m2
Wysokość masztu 17,60
Moc silnika 40 KM
Zbiornik paliwa (diesel) 170 L
Zbiornik wody 512 L
Ilość kabin 3
Ilość koi 6+3
Rok produkcji 2014

Na pokładzie IMPRESSION 40 znajdują się trzy dwuosobowe kajuty, a w każdej obszerne koje, szafki, moskitiery oraz rolety na luki. Wyposażenie to sprawia, że rejs jachtem jest bardzo komfortowy i wygodny. Dodatkowo do dyspozycji są dwie kabiny sanitarne z WC morskim, umywalką, prysznicem z ciepłą wodą. Dużą zaletą jednostki jest to, że mesa śmiało może być wykorzystywana jako sypialnia dla trzech osób, podczas gdy w ciągu dnia sprawdza się jako jadalnia i miejsce do wypoczynku. Jacht jest wyposażony w dobrej klasy sprzęt audio. Wewnątrz zainstalowano również system ogrzewania — niezwykle przydatny, gdy w chłodniejszym okresie temperatura w nocy wyraźnie spada. Z systemu można korzystać w każdym momencie, niezależnie od pory ani panujących warunków pogodowych.

Doskonale wyposażony jest także kambuz łodzi — ma dwupalnikową kuchenkę gazową, piekarnik, do użytku pozostaje również zlew z bieżącą zimną i ciepłą wodą. Oprócz tego w kambuzie znajduje się lodówka, dzięki której można w razie potrzeb samodzielnie przygotowywać posiłki. Do Państwa dyspozycji jest także zestaw naczyń dla 9 osób oraz garnki wraz z patelnią.

Czarterując łódź, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, ponieważ nasze jachty są regularnie poddawane przeglądom technicznym. Oprócz tego łódź jest wyposażona w środki ratunkowe (kamizelki, pirotechnika), tratwę ratunkową oraz wiele urządzeń dodatkowych. Dbamy o to, aby nasze jachty zawsze posiadały wszystkie niezbędne, ale również i te dodatkowe, certyfikaty.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz zapoznania się ze szczegółową listą wyposażenia jachtu IMPRESSION 40.

DUFOUR 375

Dufour_375_150_78

Dufour_logo

DUFOUR 375 Grand Large Jacht roku 2013 - wersja demonstracyjna. Trzy podwójne kabiny oraz dwa miejsca do spania w mesie!!!

Marina Gdynia, Morze Bałtyckie.

 

WIĘCEJ

IMPRESSION 50

IMPRESSION logo 150

IMPRESSION 50, nowość ze stoczni ELAN. Pięć kajut , dwie łazienki , kajuta skipperska. R0cznik 2016!!!

 

Marina Gdynia.

 

WIĘCEJ

KATAMARAN WAVE 58

WAVE 58 150_77

Katamaran WAVE 58
s/y STA MARIA
. Zabiera na pokład do 22 osób. Jednostka polecana na eventy firmowe.

Marina Sopot, Zatoka Gdańska

 

WIĘCEJ

POGODA INFORMACJE