BENETEAU OCEANIS 34 — to spełnienie marzeń każdego, kto chce choć na chwilę wyrwać się ze szponów szarej rzeczywistości. Nieważne, czy będzie to eskapada samotna, rodzinna, towarzyska czy romantyczna we dwoje — będziesz nią zachwycony! To model nie tylko przestrzenny, jasny i wygodny, ale też, za sprawą projektu Finot-Conq, imponujący pod względem osiągów uzyskiwanych na wodzie.

Dane techniczne : Beneteau 34_400_261
Długość całkowita 10,34 m
Długość linii wodnej (KLW) 9,99 m
Szerokość 3,65 m
Zanurzenie 1,82 m
Wyporność 5620 kg
Powierzchnia ożaglowania 62 m2
Wysokość masztu 15,25 m
Moc silnika 29 KM
Zbiornik paliwa (diesel) 130 L
Zbiornik wody 315 L
Wysokość pod pokładem 1,90 m
Ilość kabin 3
Ilość koi 7
Rok produkcji 2014

Beneteau 34_295_122

Oceanis 34, po raz pierwszy pokazany podczas targów w Cannes we wrześniu 2008 roku, szybko zdobył liczną rzeszę klientów. Pojawia się na różnych akwenach Europy i świata już od początku sezonu 2009. Na samym początku Oceanis 34 wita wnętrzem kabiny wypełnionej wielką ilością światła. Życie na tym jachcie jest piękne i proste. Zarówno pod, jak i na pokładzie, projektowano go tak, aby w parze szły komfort, wygoda, ale także ergonomia funkcjonowania załogi podczas żeglugi i postoju. Jacht ma trzy dwuosobowe kabiny. Jest wyposażony w obszerne koje, szafki, moskitiery oraz rolety na luki. To wszystko sprawia, że rejs staje się komfortowy i wygodny. Dodatkowo na jachcie znajduje się duża kabina sanitarna z WC morskim, umywalka, prysznic z ciepłą wodą. Obszerna mesa może być śmiało wykorzystana jako sypialnia, a w ciągu dnia sprawdzi się jako jadalnia i miejsce do wypoczynku. Jacht jest wyposażony w dobrej klasy sprzęt audio. Wewnątrz zainstalowano również system ogrzewania — niezwykle przydatny, gdy w chłodniejszym okresie temperatura w nocy wyraźnie spada. Z systemu można korzystać w każdym momencie, niezależnie od pory ani panujących warunków pogodowych.Beneteau 34_295_168

Bardzo dobrze wyposażony jest kambuz łodzi, ma dwupalnikową kuchenkę gazową, piekarnik oraz zlew z bieżącą (ciepłą) wodą. Oprócz tego znajduje się tam lodówka, dzięki której można w razie potrzeb samodzielnie przygotowywać posiłki. Do Państwa dyspozycji jest także zestaw naczyń dla 8 osób oraz garnki wraz z patelnią.

Czarterując łódź, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, ponieważ nasze jachty są regularnie poddawane przeglądom technicznym. Oprócz tego jednostka jest wyposażona w satelitarną łączność oraz środki ratunkowe, pneumatyczną tratwę ratunkową oraz wiele urządzeń dodatkowych. Dbamy o to, aby nasze jachty zawsze posiadały wszystkie niezbędne, ale również i te dodatkowe, certyfikaty.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz zapoznania się ze szczegółową listą wyposażenia jachtu BENETEAU OCEANIS 34.

BAVARIA 32 s/y ATSEA I

B32_150_78

Bawaria logo 150

Bavaria Cruiser 32 Avantgarde s/y ATSEA I. Limitowana, Nietuzinkowa, Bogato wyposażona!!!

Marina Gdynia, Morze Bałtyckie.

 

WIĘCEJ

IMPRESSION 40

IMPRESSION 40_150_78

IMPRESSION logo 150

Jacht IMPRESSION 40,  nowość ze stoczni ELAN. Dwie łazienki trzy kajuty. R0cznik 2015!!!

 

Marina Gdynia, Zatoka Gdańska.

 

WIĘCEJ

IMPRESSION 50

IMPRESSION logo 150

IMPRESSION 50, nowość ze stoczni ELAN. Pięć kajut , dwie łazienki , kajuta skipperska. R0cznik 2016!!!

 

Marina Gdynia.

 

WIĘCEJ

POGODA INFORMACJE