Bavaria 46 Cruiser jest udaną konstrukcją w serii Cruiser i w grupie „class” jest aktualnie na czołowym miejscu wśród czterokabinowych jachtów. Cieszy się dużym zainteresowaniem wśród czarterujących, ma bowiem naprawdę dużo zalet. Obsługa żagli jest prosta, a manewrowanie pod żaglami i na silniku w portach łatwe. Osiągi nautyczne jachtu Bavaria 46 Cruiser są zadowalające, a na deku i pod pokładem jest bardzo dużo miejsca dla załogi.

Dane techniczne s/y VAIANA:
Długość całkowita 14,27 m
Długość linii wody 12,74 m
Szerokość 4,35 m
Zanurzenie 2,20 m
Wyporność 12600 kg
Masa balastu 3490 kg
Powierzchnia ożaglowania 108 m2
Wysokość masztu 20,75 m
Moc silnika 55 KM
Zbiornik paliwa (diesel) 210 L
Zbiornik wody  360 L
Ilość kabin 4
Ilość koi 8+2
Rok produkcji 2014

Łódź s/y VAIANA ma cztery dwuosobowe kajuty. Jest wyposażona w obszerne koje, szafki, moskitiery oraz rolety na luki. To wszystko sprawia, że rejs staje się komfortowy i wygodny. Dodatkowo na łodzi znajdują się trzy łazienki   z WC morskim.. Dużą zaletą jachtu jest to, że mesa może zostać śmiało wykorzystana jako sypialnia dla dwóch osób, podczas gdy w ciągu dnia sprawdzi się jako jadalnia i miejsce do wypoczynku. Wewnątrz zainstalowano również system ogrzewania — niezwykle przydatny, gdy w chłodniejszym okresie temperatura w nocy wyraźnie spada. Z systemu można korzystać w każdym momencie, niezależnie od pory ani panujących warunków pogodowych.

Doskonale wyposażony jest także kambuz łodzi — ma dwupalnikową kuchenkę gazową, piekarnik, do użytku pozostaje również zlew z bieżącą zimną i ciepłą wodą. Oprócz tego w kambuzie znajdują się dwie lodówki, dzięki której można w razie potrzeby samodzielnie przygotowywać posiłki. Do dyspozycji jest także zestaw naczyń dla 10 osób oraz garnki wraz z patelnią.

Czarterując łódź, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, ponieważ nasze jachty są regularnie poddawane przeglądom technicznym. Na pokładzie wymagane kartą bezpieczeństwa  środki ratunkowe, pneumatyczną tratwę ratunkową oraz wiele urządzeń dodatkowych. Dbamy o to, aby nasze jachty zawsze posiadały wszystkie niezbędne, ale również i te dodatkowe, certyfikaty.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz zapoznania się ze szczegółową listą wyposażenia jachtu BAVARIA 46.

DUFOUR 375

Dufour_375_150_78

Dufour_logo

DUFOUR 375 Grand Large Jacht roku 2013 - wersja demonstracyjna. Trzy podwójne kabiny oraz dwa miejsca do spania w mesie!!!

Marina Gdynia, Morze Bałtyckie.

 

WIĘCEJ

IMPRESSION 40

IMPRESSION 40_150_78

IMPRESSION logo 150

Jacht IMPRESSION 40,  nowość ze stoczni ELAN. Dwie łazienki trzy kajuty. R0cznik 2015!!!

 

Marina Gdynia, Zatoka Gdańska.

 

WIĘCEJ

IMPRESSION 50

IMPRESSION logo 150

IMPRESSION 50, nowość ze stoczni ELAN. Pięć kajut , dwie łazienki , kajuta skipperska. R0cznik 2016!!!

 

Marina Gdynia.

 

WIĘCEJ

POGODA INFORMACJE