Do Państwa dyspozycji oddajemy zupełnie wyjątkową łódź GibSea 472 s/y MISTRAL, która ma swoją barwną historię. Jej pierwsze wodowanie miało miejsce w 1993 roku, po czym chętnie była wybierana do żeglugi przez naszych klientów. W 2010 roku łódź przeszła gruntowny remont , dzięki czemu obecnie należy do komfortowych jachtów dostępnych w naszej ofercie. Podczas prac zostały wymienione w jachcie materace i obicia, jak również większość mebli została wymieniona na nowe lub odnowiona. Dodatkowo wymianie podlegały silnik, żagle, środki ratunkowe, radio VHF oraz chartplotter GPS (Raymarine C90).

Dane techniczne MISTRAL:

 
Długość całkowita 14,20 m
Szerokość 4,30 m
Zanurzenie 2,00 m
Wyporność 13900 kg
Powierzchnia ożaglowania 109 m2
Moc silnika 75 KM
Zbiornik paliwa (diesel) 250 L
Zbiornik wody  800 L
Ilość kabin 5
Ilość koi 11
Rok produkcji 1993
Rok kapitalnego remontu 2010

GibSea2_295x102

 

 

Bardzo dobre właściwości nautyczne zapewnia unikalny kształt kadłuba oraz optymalnie zaprojektowane żagle Gib’Sea 472. Jacht pływa po Mazurach i Bałtyku już od 10 lat, przy czym nadal jest w świetnym stanie technicznym oraz wizualnym. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych jachtów posiadał wymagane przepisami oraz dodatkowe certyfikaty, co również dotyczy jachtu GibSea 472 s/y MISTRAL.
GibSea3_295x186

Czarter jachtu GibSea 472 s/y MISTRAL to świetny wybór, ponieważ jest to łódź wygodna, a przede wszystkim komfortowa dzięki przestronnemu pokładowi. Oprócz tego świetnie się prowadzi, dzięki czemu nawet mniej doświadczeni żeglarze będą mogli bez problemu nią manewrować w portach. Pod pokładem do dyspozycji żeglarzy jest pięć dwuosobowych kabin, a dodatkowo łódź posiada duży salon, kambuz oraz dwie toalety z kabiną prysznicową. Burtowe kabiny wyposażone są w piętrowe koje, a trzy pozostałe mają szerokie dwuosobowe łóżka. 

Jacht GibSea 472 s/y MISTRAL nadal nadaje się idealnie do bliskiej, jak i dalekiej żeglugi. Pomimo swojego wieku łódź sprawdza się idealnie, a zadowoleni są z niej zarówno żeglarze posiadający bogate doświadczenie, jak i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z żeglarstwem, bo jacht wyposażony jest w ster strumieniowy ułatwiający wykonywanie manewrów oraz 75 konny silnik Yanmar.

Zapraszamy do sprawdzenia możliwości jachtu GibSea 472 s/y MISTRAL oraz zapoznania się ze szczegółową listą jego wyposażenia.


BAVARIA 32 s/y ATSEA I

B32_150_78

Bawaria logo 150

Bavaria Cruiser 32 Avantgarde s/y ATSEA I. Limitowana, Nietuzinkowa, Bogato wyposażona!!!

Marina Gdynia, Morze Bałtyckie.

 

WIĘCEJ