Elan E1 to doskonale znana i ceniona w tym segmencie jednostka (Elan E1 to Elan 210 po zmianie numeracji). Jacht został zaprojektowany tak, aby ułatwić użytkowanie i eksploatację, zapewniając jednocześnie doskonałe parametry nautyczne porównywalne z większymi jednostkami z rodziny Elan. Prosty, ale bardzo funkcjonalny, układ Elan E1 skonstruowano w sposób zapewniający jak najlepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Na jachcie mogą komfortowo nocować cztery osoby. Jest doskonały zarówno na weekendowy wypad, jak i dłuższe rejsy.

Dzięki przemyślanej i ergonomicznej konstrukcji, Elan E1 pozwala żeglować znacznie szybciej niż większość modeli w tej kategorii i wielkości.

Każdy żeglarz na pokładzie nowego E1 z pewnością doceni liczne innowacyjne rozwiązania mające na celu poprawę wydajności. Możemy swobodnie sterować jachtem za pomocą jednej ręki, oszczędzając miejsce i energię.

Jacht wyposażony w silnik na pawęży pozwalający swobodnie manewrować w portach… .

Regulowana wysokość zanurzenia (0,5–1,5 m) pozwala dotrzeć do większości portów i marin zatoki gdańskiej, a także umożliwia swobodne żeglowanie na większych jeziorach.

W naszej ofercie jacht można wyczarterować z przyczepką (szczegóły wynajmu z przyczepą ustalamy indywidualnie).

 

 

Dane techniczne:
Długość całkowita 6,34 m
Długość linii wodnej (KLW) 6,13 m
Szerokość 2,50 m
Zanurzenie 0,70 m/1,55 m
Wyporność 990 kg
Masa balastu 360 kg
Powierzchnia ożaglowania 28 m2
Wysokość masztu 10,60 m
Moc silnika 6 KM
Zbiornik wody  55 L
Ilość koi 4
Rok produkcji 2015

Pod pokładem jest zaskakująco dużo światła i przestrzeni jak na jacht tej wielkości, na dziobie mogą wygodnie nocować dwie osoby. Kolejne dwa miejsca do spania są ulokowane wzdłuż burt, a rozmiary koi wystarczające dostosowane nawet dla wysokich gości.elan E1 295x195

Minimalizm i redukcja zbędnego wyposażenia to generalnie bardzo praktyczne rozwiązania. Dlatego projektanci tego modelu, po wzięciu pod uwagę ilości wolnego miejsca oraz znacznej redukcji masy, rozsądnie oparli się pokusie, aby dokładać cech, które dobrze wyglądają „na papierze”, ale niekoniecznie sprawdzają się na tak małej łodzi.

Oddając ją do Państwa dyspozycji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, ponieważ nasze jachty są regularnie poddawane przeglądom technicznym. Oprócz tego łódź jest wyposażona w środki ratunkowe (kamizelki, pirotechnika) oraz wiele urządzeń dodatkowych. Dbamy o to, aby nasze jachty zawsze posiadały wszystkie niezbędne, ale również i te dodatkowe, certyfikaty.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz zapoznania się ze szczegółową listą wyposażenia jachtu Elan E1.

 


DUFOUR 375

Dufour_375_150_78

Dufour_logo

DUFOUR 375 Grand Large Jacht roku 2013 - wersja demonstracyjna. Trzy podwójne kabiny oraz dwa miejsca do spania w mesie!!!

Marina Gdynia, Morze Bałtyckie.

 

WIĘCEJ

IMPRESSION 40

IMPRESSION 40_150_78

IMPRESSION logo 150

Jacht IMPRESSION 40,  nowość ze stoczni ELAN. Dwie łazienki trzy kajuty. R0cznik 2015!!!

 

Marina Gdynia, Zatoka Gdańska.

 

WIĘCEJ

IMPRESSION 50

IMPRESSION logo 150

IMPRESSION 50, nowość ze stoczni ELAN. Pięć kajut , dwie łazienki , kajuta skipperska. R0cznik 2016!!!

 

Marina Gdynia.

 

WIĘCEJ