Jako firma pierwsze szlaki czarterowe po Bałtyku przetarliśmy w sezonie 2013. Teraz znajdujemy się w czołówce firm czarterujących jachty pełnomorskie, działających na polskim wybrzeżu Bałtyku.

Posiadamy we własnej flocie czarterowej  jachty w pełni wyposażone i przygotowane do rejsów oraz czarterów po morzu Bałtyckim i nie tylko. Nie byłoby to możliwe gdyby nie profesjonalna obsługa ,nasze zaangażowanie oraz obsługa i konserwacja  jachtów.

Celem, którego pragniemy jest Wasza satysfakcja, a także zadowolenie naszych klientów oraz ich rodzin i przyjaciół. Chcemy abyście Państwo poczuli się bezpiecznie na pokładzie naszych jachtów i dokładamy do tego wszelkich możliwych starań.

Jeżeli pokochacie żeglarstwo tak jak my, a może nawet bardziej … Dla naszej satysfakcji nic więcej nie potrzeba!

Każdy morski rejs to niepowtarzalna przygoda, z przyjemnością pomożemy ją Państwu zrealizować. Organizujemy czarter jachtów całościowo – od otrzymania zapytania do zakończenia czarteru. W każdej fazie współpracy możesz liczyć na naszą pomoc.

W naszej ofercie znajdziecie państwo klasyczny czarter jachtów na bałtyku, gdzie oddamy w Wasze ręce w pełni wyposażony i gotowy do żeglugi jacht pełnomorski.

Osobom zaczynających swoją przygodę z Morzem Bałtyckim, nie czującym się na siłach samodzielnie poprowadzić pełnomorski jacht zapewnimy opiekę profesjonalnego sternika (skiperra). Po  zakończeniu rejsu wystawi on państwu dokument poświadczający odbycie stażu na jachcie morskim – (dokument niezbędny  do ubiegania się w przyszłości o stopnie żeglarskie).

Do współpracy zapraszamy również firmy zainteresowane czarterem jachtów na bałtyku dla których jesteśmy w stanie zorganizować eventy, szkolenia lub imprezy dla pracowników lub kontrahentów. Naszejachty umożliwiają przygotowanie rejsów nawet wielu osób.

Organizujemy rejsy morskie na Bałtyku zaliczane do stażu na stopnie żeglarskie. W okresie zimowym organizujemy także rejsy na wodach pływowych.

Dwie lokalizacje naszych jachtów pozwolą na wybór zdecydowanie innych tras rejsowych.

Marina Gdynia – świetna baza dla czarteru jachtów w kierunku Gotlandia, Olandia i Kalmar, Kłajpeda oraz Zatoka Gdańska

Marina Kołobrzeg – znakomity początek trasy czarteru jachtu w kierunku Bornholm, Christianso, Malmo, Kopenhaga, Sassnitz i Świnoujście

Dodatkowo oferujemy:
– Organizację imprez firmowych – na naszej flocie jachtów zorganizujemy i poprowadzimy korporacyjną imprezę firmową dla Państwa pracowników / gości / partnerów. Imprezy typu teambuilding to doskonała forma integracji.
– Szkolenia żeglarskie – morskie ISSA Global i regatowe w oparciu o najlepszych żeglarzy sportowych w Polsce.
– Czartery specjalne – zapraszamy do czarteru jachtów na kilka dni, jeden dzień lub kilka godzin.
– Imprezy okolicznościowe – zorganizujemy na naszych jachtach niezapomniana sesje zdjęciową dla Państwa firmy, wieczór panieński lub romantyczna przejażdżkę rocznicową.

DUFOUR 375

Dufour_375_150_78

Dufour_logo

DUFOUR 375 Grand Large Jacht roku 2013 - wersja demonstracyjna. Trzy podwójne kabiny oraz dwa miejsca do spania w mesie!!!

Marina Gdynia, Morze Bałtyckie.

 

WIĘCEJ

BAIA 48 FLASH

BAIA 48 _150_78

logo-baia

Moc 1150 KM. Luksusowy jacht sportowy BAIA48 Flash, przeznaczony do wynajmu ze Skipperem i obsługą.

Marina Sopot, Zatoka Gdańska.

 

WIĘCEJ